Slovensky    English    Deutsch
Chránená dielňa   Jazykové vzdelávanie – Firmy   Preklady   Kurzy pre verejnosť   Lektori   Referencie   Kontakt   Blog

Lektori

Gabriela K.

lektorka nemeckého jazyka
Som lektorka nemeckého jazyka s 15-ročnými skúsenosťami vo vyučovaní dospelých. Mám veľmi rada prácu s ľuďmi, na hodinách sa snažím vytvoriť príjemnú, priateľskú atmosféru a zakladám si hlavne na aktívnej konverzácii v nemeckom jazyku. Mojím cieľom je, aby účastníci kurzu mali čo najväčší podiel hovoreného slova a aktívne používali nove slovíčka, resp. gramatiku. Vyučovanie sa snažím spestriť humorom. Mám rada svoju rodinu, hudbu, cestovanie, filmy a svet kávy.
 
 

Marquerite R.

lektorka anglického jazyka
Volajú ma Marge (Márdž) a pochádzam z Juhoafrickej Republiky. Som z učiteľskej rodiny. Vyštudovala som v Pretórii, v Anglicku som získala medzinárodný certifikát pre učiteľov angličtiny TEFL. Niekoľko rokov som pôsobila v Londýne ako lektorka angličtiny. Od roku 2009 žijem so svojim manželom a synom na Slovensku. Mám rada svoju rodinu, šport, čítanie kníh, veľkých psov a interiérový dizajn.

Monika G.

lektorka nemeckého jazyka
Mám vyštudovanú pedagogiku a štátnicu z nemeckého jazyka. Aktívne využívam aj taliančinu. Dohovorím sa po anglicky, maďarsky a rusky. Veľmi rada učím všetky vekové kategórie a rôzne úrovne jazykových znalostí predovšetkým nemčinu. Mám rada nové veci, môjho psa Filipa a veľmi rada spoznávam nové krajiny a ich ľudí.
 
 

Monika P.

lektorka a prekladateľka anglického a nemeckého jazyka
Vyštudovala som Fakultu elektrotechniky a informatiky na Slovenskej technickej univerzite. Mám štátnice z anglického a nemeckého jazyka. Z angličtiny som úspešne absolvovala First Certificate in English, ESOL (English for Speakers of Other Languages) a z nemčiny certifikát viedenskej univerzity. Dohovorím sa po rusky, grécky a hebrejsky. Mám rada literatúru, prírodu, šport a elektroniku.

Natalya D.

lektorka ruského a anglického jazyka
Učením žijem a s radosťou vkladám do hodín všetko, s čim sa stretávam v každodennom živote.  Učím na princípoch asociácie a motivácie, rada používam hry a jednoduché príklady k vysvetleniu zložitých pravidiel. Verím, že učenie ma prinášať predovšetkým radosť. Mam 10-ročnú prax vo vyučovaní jazykov (z toho 4 roky na FIF UK v Bratislave) a PhD z tlmočenia a prekladateľstva. Mám rada kone, potápanie a fotenie.
 
 

Moses G.

lektor anglického a francúzskeho jazyka
Narodil som sa v Keni a vyrastal na Jamajke, predtým než som emigroval so svojou rodinou do USA. Študoval som MBA na Kingston University v Londýne. Mám 6 ročné skúsenosti s učením. Od roku 2005 žijem a pracujem na Slovensku. Okrem angličtiny, ktorá je mojim materinským jazykom sa tiež dohovorím po francúzsky a po slovensky. Mám rád stretávanie sa so svojimi priateľmi, študovanie nových jazykov a kultúry.

Peter P.

lektor anglického jazyka
Vyštudoval som Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici. Absolvoval som špecializované štúdium Teória a prax vyučovania cudzích jazykov. V New Yorku som žil 6 rokov, kde som sa venoval interiérovému dizajnu a kde som získal Certificate for Achievement od Board of Education of the City of New York. Mám za sebou štúdium CPE (Certificate of Proficiency in English). Mám rád zaujímavé konverzačné rozhovory so študentmi a v gramatike mám rád poriadok.
 
 

Rita J.

Lektorka účtovníctva
Študovala som Pedagogickej fakulte Mateja Bela v Banskej Bystrici. Účtovníctvu sa venujem od roku 1996. Je to práca, ktorá ma napĺňa. Získané praktické skúsenosti odovzdávam v rámci kurzov jednoduchého, podvojného a mzdového účtovníctva svojim študentom. Mám rada ručné práce, pri ktorých si oddýchnem a zároveň poteším so svojimi výtvormi mojich najbližších.

Róbert S.

lektor anglického jazyka
Ako stredoškolák som strávil výmenný pobyt v USA. Po návrate som si urobil štátnu jazykovú skúšku. Moje hodiny prispôsobujem potrebám a schopnostiam študenta. Vediem pestré hodiny, ktoré sa osvedčili u študentov ako zábavné ale zároveň efektívne. V súčasnosti študujem na University of Applied Sciences vo Viedni, kde si zdokonaľujem svoje anglické zručnosti aj v ekonomickej a technickej sfére. Mám rád cestovanie, plávanie, cyklistiku a dobrú hudbu.
 
 

Roger M.

lektor anglického jazyka
Mám doktorát v oblasti Business Management. Už viac ako 6 rokov žijem a učím v Bratislave. Zameriavam sa na všeobecnú angličtinu, manažment a iné odborné predmety. Učím ľudí vo veku od 12 až 60 rokov, či už v skupinkách alebo individuálne. Mám rád všetky aspekty rôznych kultúr ako aj ich históriu a práve z tohto dôvodu milujem cestovanie.

Vítězslav B.

lektor anglického jazyka
Vyštudoval som Manažment a ekonomiku v Zlíne a Manažment hotelierstva a kúpeľníctva v Prahe. Mám certifikáty z kurzov: IFRS, Banking and Business Correspondence and Communication a Public Budgeting and Financial Management v spolupráci s Univerzitou Nebraska v USA. Angličtinu vyučujem od najmenších študentov až po skutočných seniorov. Mám rád spoznávanie nových ľudí a prostredia v ktorom sa pohybujú.
 
Rýchle odkazy
Agentúra vzdelávania, s.r.o.
Chránená dielňa

Pečnianska 6
851 01 Bratislava

IČ: 46 082 999
DIČ: 2023232695
Chránená dielňa
Jazykové vzdelávanie – Firmy
Preklady
Lektori
Referencie
Kontakt
Blog
Jazykové kurzy
Kurzy účtovníctva
Sledujte nás Newsletter
Prihláste sa k odberu informácii prostredníctvom e-mailu, a buďte vždy informovaný o aktuálnych novinkách, či výhodných ponukách.
© Agentúra vzdelávania 2013, all rights reserved