Slovensky    English    Deutsch
Chránená dielňa   Jazykové vzdelávanie – Firmy   Preklady   Kurzy pre verejnosť   Lektori   Referencie   Kontakt   Blog
Schody k úspechu
Rozhodli ste sa motivovať vašich zamestnancov pomocou benefitov, ktoré budú benefitmi aj pre Vašu spoločnosť? Narastajúcim trendom súčasnosti je schopnosť dorozumievania sa v cudzom jazyku, a preto sme pripravili kurzy, ktoré pomôžu Vašim zamestnancom nadobudnúť jazykové zručnosti efektívne a na profesionálnej úrovni.

Viac informácií

O nás

Agentúra vzdelávania, s. r. o. vznikla 29. marca 2011 s cieľom spojiť vysokú kvalitu, profesionálny prístup a primeranú cenu. Zameriava sa predovšetkým na vzdelávacie kurzy pre firmy a verejnosť.Okrem odborných kurzov sa špecializuje aj na úradné, či neúradné preklady a jazykové korektúry dokumentov.
Jazykové vzdelávanie

Agentúra vzdelávania poskytuje všeobecné a odborné jazykové vzdelávanie zamerané na odbornú terminológiu zo špecifických oblastí ako financie, obchod, právo, marketing, medicína a farmácia, korešpondencia, prezentácie a manažment.
Odborné preklady

Kvalifikovaní prekladatelia, ktorí s Agentúrou vzdelávania spolupracujú sú pripravení zabezpečiť vám profesionálne korektúry a odborné preklady z/do všetkých svetových jazykov. Okrem prekladov bežných dokumentov poskytuje Agentúra vzdelávania aj úradné preklady s okrúhlou pečiatkou súdneho prekladateľa.
Chránená dielňa

Agentúra vzdelávania získala štatút Chránenej dielne 10. októbra 2011 za účelom vytvorenia pracovných príležitostí pre občanov so zdravotným postihnutím. Ponúka tak tiež možnosť využiť náhradné plnenie v oblasti vzdelávania a neúradných prekladov.
Viac informácií
Viac informácií
Viac informácií
Rýchle odkazy
Agentúra vzdelávania, s.r.o.
Chránená dielňa

Pečnianska 6
851 01 Bratislava

IČ: 46 082 999
DIČ: 2023232695
Chránená dielňa
Jazykové vzdelávanie – Firmy
Preklady
Lektori
Referencie
Kontakt
Blog
Jazykové kurzy
Kurzy účtovníctva
Sledujte nás Newsletter
Prihláste sa k odberu informácii prostredníctvom e-mailu, a buďte vždy informovaný o aktuálnych novinkách, či výhodných ponukách.
© Agentúra vzdelávania 2013, all rights reserved