Slovensky    English    Deutsch
Chránená dielňa   Jazykové vzdelávanie – Firmy   Preklady   Kurzy pre verejnosť   Lektori   Referencie   Kontakt   Blog
Schody k úspechu
Rozhodli ste sa motivovať vašich zamestnancov pomocou benefitov, ktoré budú benefitmi aj pre Vašu spoločnosť? Narastajúcim trendom súčasnosti je schopnosť dorozumievania sa v cudzom jazyku, a preto sme pripravili kurzy, ktoré pomôžu Vašim zamestnancom nadobudnúť jazykové zručnosti efektívne a na profesionálnej úrovni.

Viac informácií

Pár slov o nás

No files currently selected for upload

Odborné jazykové vzdelávanie

Poskytujeme odborné jazykové vzdelávanie zamerané na odbornú terminológiu zo špecifických oblastí, ako obchod, právo, marketing, medicína a farmácia, korešpondencia, prezentácie a manažment.
Odborné preklady

Naši kvalifikovaní prekladatelia sú pripravení zabezpečiť Vám profesionálne korektúry a odborné preklady v 36 jazykoch. Okrem prekladov bežných dokumentov poskytujeme úradné preklady s okrúhlou pečiatkou súdneho prekladateľa.
Chránená dielňa

Štatút Chránenej dielne sme získali 10. októbra 2011 za účelom vytvorenia pracovných príležitostí pre občanov so zdravotným postihnutím. Ponúkame Vám možnosť využiť náhradné plnenie, čím klient ušetrí značné množstvo fina
Viac informácií
Viac informácií
Viac informácií
Rýchle odkazy
Agentúra vzdelávania, s.r.o.
Chránená dielňa

Pečnianska 6
851 01 Bratislava

IČ: 46 082 999
DIČ: 2023232695
Chránená dielňa
Jazykové vzdelávanie – Firmy
Preklady
Lektori
Referencie
Kontakt
Blog
Jazykové kurzy
Kurzy účtovníctva
Sledujte nás Newsletter
Prihláste sa k odberu informácii prostredníctvom e-mailu, a buďte vždy informovaný o aktuálnych novinkách, či výhodných ponukách.
© Agentúra vzdelávania 2013, all rights reserved